Strony z województwa Kujawsko-pomorskie:

 • Leczenie lekomanii »

  Interesuje Cię leczenie lekomanii lub pragniesz się dowiedzieć co można zaradzić na uzależnienie od gier komputerowych? W takim razie musisz zapoznać się z naszą ofertą. OAZA – jesteśmy prywatnym ośrodkiem terapii uzależnień. Najważniejsza jest dla nas jakość wykonywanych usług, zatem nasze najkrótsze terapie trwają co najmniej 6-8 tygodni. Zapewniamy darmowy roczny okres wsparcia po skończeniu terapii, a terapeutów dobieramy indywidualnie do potrzeb pacjentów. Pomożemy także zaradzić na uzależnienie od hazardu. Nasze centrum uzależnień znajduje się w cichej i spokojnej okolicy pozwalającej na spędzenie okresu terapii w komfortowych i dyskretnych warunkach.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa notebooków Bydgoszcz »

  Finaltech Serwis Laptopów Bydgoszcz oferuje gwarancję związaną z reperacją notebooka. Serwis Laptopów Finaltech para się wymianą procesorów i nie tylko. Opłaca się tu naprawiać konsole. Na prośbę zleceniodawcy fachowcy z Finaltech kształtują witryny www. Nie tylko oferowana jest naprawa notebooków lub serwis Xbox, można także zamówić znakomitej jakości napędy. Dzięki Finaltech Naprawa Laptopów Bydgoszcz można liczyć na pozycjonowanie. Wejdź na stronę sklepu wirtualnego Finaltech, żeby zapoznać się z wytycznymi regulaminu.

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Komornik Bydgoszcz »

  Jeśli masz problem z odzyskaniem zaległych pieniędzy, najlepiej udaj się po pomoc do doświadczonej bydgoskiej kancelarii komorników, która swoim doświadczeniem usprawni Twoje działania i efektywnie pomoże w odzyskaniu pieniędzy. Przedsiębiorstwo Komornik Sądowy Bydgoszcz prowadzi współpracę ze specjalistami posiadającymi szerokie doświadczenie. Kancelaria zajmuje się organizacją licytacji komorniczych w Bydgoszczy oraz okolicznych miejscowościach. Oferta kancelarii obejmuje takie postępowania, jak ściąganie należności, eksmisje osób niepłacących czynszu bądź ściąganie alimentów.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień »

  Terapia, jaką okazuje się być leczenie uzależnień, należy do jednej z najbardziej skomplikowanych metod pozwalających zapewnić sobie harmonię wewnętrzną. Co za tym idzie, odtrucie alkoholowe bądź też kuracja uzależnienia od Internetu warto jest powierzyć specjalistom. Tego rodzaju osób nie brakuje w OAZA – prestiżowej placówce, której lekarze potrafią wyjaśnić kwestie, jak np. współuzależnienie lub także bezwzględne uzależnienie od alkoholu od podstaw. Co szczególnie ważne, terapia w opisanym w tym miejscu ośrodku zapewnia całościowe wyżywienie, a dostać się do niego mamy okazję bez skierowania.

  Data dodania: 08 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Fartuszki kuchenne dla dzieci »

  Prestiżowy wygląd pomieszczenia kuchennego to nie jedynie kolory ściany i unikalne zestawy meblowe. Wystrój budują również drobne dodatki, a więc dodatki do kuchni na wiele elementów. Jak wyszukujesz fajnych inspiracji akcesoriów kuchennych, to wstąp na witrynę www.kolorowakuchnia.com oraz przekonaj się, jak wiele mamy możliwość zaproponować. Mamy akcesoria kuchenne własnej produkcji, jakie mogą stać się też wspaniałym prezentem na wszelkie okazje. Każde oferowane dodatki to własne pomysły, nie kopiujemy cudzych pomysłów oraz zapewniamy, iż przykładowo naszych fartuszków do użytku kuchennego nie odnajdziesz w żadnym innym sklepie.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Polecam »

  Nasz ośrodek odwykowy jest położony w bardzo ciekawym miejscu, co ma bez wątpienia duży wpływ na to, aby pokonać uzależnienie od alkoholu. Proponowany Ośrodek Leczenia Uzależnień – OAZA ma pierwszorzędnie wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy z miłą chęcią pomogą w toku wyjścia z nałogu. Mają oni ogromne doświadczenie i należyte przygotowanie teoretyczne, które jest pożądane w tego rodzaju pracy. Leczenie alkoholizmu, a także długofalowa terapia odwykowa przebiegają w miłej aurze, w której warto się zmierzyć ze swoim uzależnieniem. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny online, tam jest więcej szczegółów.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Terapie uzależnień »

  Prywatne centrum terapii dla uzależnionych różnego rodzaju (centra leczenia uzależnionych), w środkowej części kraju, może zaoferować leczenie dla mężczyzn i kobiet. W przytulnych warunkach odbywa się, np. odwyk alkoholowy, leczenie nałogów od stosunków płciowych w ciągu miesięcznym-dwumiesięcznym. Wszystkie terapie w Oaza są opracowywane personalnie. Ponadto proponujemy terapie rodzinne łączone (w koszcie pobytu) oraz wykonujemy pomoc ambulatoryjną (szkolenia etc.). Leczenie dla uzależnionych prowadzą kompetentni specjaliści przy współpracy osób, które od dłuższego czasu pozostają w abstynencji. Aby dostać się do nas nie potrzeba skierowania, a osoby uzależnione przyjmujemy cały rok.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Okna dachowe Bydgoszcz »

  Ciężko pomyśleć o eleganckim domu bez właściwie dostosowanego dachu. Jakim sposobem jednak dobrać wyrób stosownej jakości? Wpisz w jakiejkolwiek wyszukiwarce, na przykład „dachówki Bydgoszcz”. Jednym z najwyższych rekordów może być portal firmy Dachstal. Wyszukamy tam całe wyposażenie pokrycia dachów. Należą do nich, między innymi rury rynnowe z z okolicy Bydgoszczy. Zwykle wyrabiane są też okna do dachów w okolicach Bydgoszczy. Dzięki nim poddasze może być słoneczne. Tworzenie dachów w Bydgoszczy jest profesją dosyć rozpowszechnioną. Nie ma problemu z odnalezieniem fachowców tego typu.

  Data dodania: 08 05 2014 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: