Strony z województwa Lubuskie:

 • Szafki metalowe »

  Proponowane przez naszą firmę meble są nie tylko ładne, ale przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Od dłuższego czasu wyposażamy w nie zakłady rzemieślnicze, punkty serwisowe, wszelkiego rodzaju przedsiębiorstwa, obiekty sportowe albo też instytucje edukacyjne, a także wszelkie inne punkty, w jakich korzysta się z mebli metalowych. MELMET poleca, przykładowo szafy metalowe z rozmaitym przeznaczeniem, takie jak na przykład szafy ubraniowe, do klas szkolnych, skrytkowe, narzędziowe albo szafki socjalne. Wyposażamy też warsztaty w szafy na potrzeby warsztatów, wózki transportowe lub warsztatowe i blaty. Dla instytucji oświatowych wykonujemy szafy i ławeczki. W artykuły, które produkujemy zaopatrują się też kliniki, jak również firmy. Zamówić w naszej firmie można także akcesoria, typu podpory do segregatorów, półki czy płyty wierzchnie stołów bądź biurek. Na www.melmet.eu udostępniliśmy dane teleadresowe do nas, a także wszelkie produkty, które oferujemy łącznie z oferowaną kolorystyką.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lampy podłogowe stojące »

  Sklep online cosmolight.pl posiada w ofercie szeroki katalog lamp, jakie dopełnią charakteru każdego pomieszczenia. Szeroki asortyment lamp kuchennych wiszących pozwoli dobrać oryginalne i funkcjonalne oświetlenie kuchenne. Oferta sklepu obejmuje też lampy loftowe dopasowane do potrzeb sporych mieszkań na poddaszach czy mnóstwo oryginalnych lamp do pokoju stojących będących nie jedynie oświetleniem, ale też dekoracją domu i sypialni. Wzory oświetlenia inspirują nowinki ze branży dekoracji wnętrz, a projektanci firmy biorą udział w największych eventach w branży.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Systemy wystawiennicze »

  Do wykonania liter blokowych wykorzystuje się styrodur, który jest wytrzymały oraz sprawdzi się w wielu warunkach. Da się go używać na reklamowych szyldach oraz jako materiał na litery blokowe. Może też stanowić bazę pod tablice bądź naklejki ostrzegawcze albo z informacją. Sklep w Internecie Rekart.pl ma wieloletnie doświadczenie w pracowaniu z tym materiałem oraz oferuje dużą gamę artykułów reklamowych dla firm. W ofercie znaleźć można, na przykład plakaty i koszulki ze znakiem firmowym przedsiębiorstwa oraz ulotki.

  Data dodania: 02 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Farby na dach »

  Jeżeli nie wiesz, ile zamówić emulsji do malowania pokrycia dachowego, to możesz wypełnić formularz ze strony http://bekerfarb.pl, w którym należy podać, przykładowo wielkość dachu, typ, kolor oraz inne informacje. Pracownicy naszej firmy po przesłaniu takiego formularza skontaktują się z klientem już z gotową ofertą. Jesteśmy zakładem, który zbywa farby do blachy ocynkowanej, pokryć dachówkowych ceramicznych albo artykuły do uodparniania zadaszeń. Oferujemy farby na dach w ośmiu odcieniach – przykładowo niebieskim, jasnoczerwonym albo czerwonym. Są one do zamówienia w wersji półmatowej lub błyszczącej. Na stronie można także zobaczyć pomysły z wykorzystaniem naszego towaru.

  Data dodania: 11 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie odszkodowań »

  Kolizja to często dopiero początek komplikacji. Aby pobrać odszkodowanie OC bardzo często trzeba się też poważnie namęczyć. Firmy ubezpieczające bardzo często wypłacają niższe odszkodowanie z OC. Bywają jednak przedsiębiorstwa, które oferują wsparcie w zdobyciu odszkodowania z OC. Jedną z wielu jest placówka BEKER POLSKA. Placówki takie oferują wyprzedaż odszkodowań. Dzięki temu możemy odzyskać więcej pieniędzy z powodu wypadku. To więc jak najbardziej opłacalne.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: