Strony z województwa Śląskie:

 • Tłumaczenia medyczne i techniczne czeskiego »

  Otrzymujesz mailem oficjalne dokumenty z państwa czeskiego. Możliwe, że to niejaki legat po bliskich? Nieodzowny będzie tłumacz czeskiego, który przełoży Tobie nowinę. Organizacja Supertłumacz zobowiązuje się do tłumaczenia czeskiego oraz szybko uratuje Was z tej sytuacji. Za sprawą indywidualnego kontaktu z petentem, tłumaczenia czesko polskie przeprowadzane są szybko. Na witrynie WWW przedsiębiorstwa Centrum Językowe Futura ujrzysz, ile kosztują tłumaczenia z czeskiego Waszego zaświadczenia. Wprowadź w Google zwrot „biuro tłumaczeń czeski” i zrób użytek z naszej obszernej propozycji.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Filtry do wody pitnej »

  W Polsce prosperujemy już od 2007 r. Oferujemy tu różnorodnego typu usługi i artykuły, które służą czyszczeniu, a także sterylizacji urządzeń związanych z wodą pitną i likwidowaniu wszystkich kłopotów w tym zakresie. Jeśli zatem wrzucisz w pasek wyszukiwania np. „legionella zwalczanie”, zobaczysz naszą stronę www.hydrochemia.pl. Wyczytasz z niej, że możesz powierzyć nam sprawdzenie wody oraz wszystkie pozostałe czynności, których celem jest uzdatnienie wody przeznaczonej do spożycia. Oprócz tego oczyszczamy pływalnie, wymienniki ciepła albo wodotryski. W ofercie produktowej przedsiębiorstwa znajdują się preparaty chemiczne m.in. do oczyszczania oraz sterylizacji zbiorników, instalacji do wody przeznaczonej do picia, studni lub ujęć wody oraz wyspecjalizowane maszyny, typu lampa bakteriobójcza, filtry wodne, chemia do basenów, pompy dozujące oraz inne. Jednocześnie te artykuły, jak i poziom świadczeń są zgodne z zaleceniami służb sanitarnych, normami obowiązującymi w branży i regułami prawa. Kierujesz zakładem wodociągowym, komunalnym, wspólnotą mieszkaniową, reprezentujesz branżę przemysłową albo placówkę zdrowia? Albo masz spa? Jeżeli tak – to oferta naszej firmy jest tym, czego szukasz!

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rezonator biofotonowy opinie »

  Przedsiębiorca RezonatorBiofotonowy EU od jakiegoś czasu trudni się oferowaniem najwyższej klasy aparatów używanych w leczeniu i rekonwalescencji. Rezonator biofotonowy jest w pełni wypróbowany oraz wyróżnia się certyfikatami badań klinicznych. Artykuł BV Harmonic oddziałuje korzystnie przy bólach krzyża, schorzeniach nerek i leczeniu bezpłodności. Wpisując w przeglądarce słowa „rezonator biofotonowy opinie” przekonamy się niewątpliwie o zaletach omawianego aparatu. Miejmy na uwadze też, że decydując się na rezonator biofotonowy cena powinna być właściwie mniej ważna, niż renoma i precyzja wykonania produktu.

  Data dodania: 22 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Okleiny meblowe »

  Poszukujesz tapety do malowania? Doskonale! Mamy zamiar przedstawić Ci sklep TAPETUJ.PL. W ofercie odszukasz kleje, okleiny do mebli, a nawet tapety z włókna szklanego. Do wyboru są tapety w różnych rodzajach oraz kolorach. Jeśli chciałbyś zobaczyć pełną propozycję firmy DMG Group, to wpisz w przeglądarkę hasło „tapety w paski” bądź po prostu wejdź na stronę http://www.tapetuj.pl. Na regałach sklepu internetowego TAPETUJ.PL znajdziesz także rozległą gamę przeróżnych przyrządów, jak choćby: taśmy papierowe, szpachle, rolki dociskowe lub zapasowe ostrza do nożyków. Poszukując w sieci pod frazą „tapety zmywalne”, trafisz na dużo wypowiedzi o sklepie TAPETUJ.PL. Warto obserwować także fora wnętrzarskie, ponieważ tam też można odszukać różne przydatne opinie.

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Głowice frezarskie »

  Prowadzimy zakład, który sprzedaje sprzęt oraz elektronarzędzia stolarskie uznawanych w tej dziedzinie firm. Szczegóły spis proponowanych artykułów – które dostępne są w opcji nowej albo używanej – znaleźć można na www.mtm-maszyny.pl. Wśród nich proponujemy, np.: szlifierki szerokotaśmowe, oklejarki, strugarki. Inne urządzenia do obróbki drewna, które można kupić to: urządzenia wielofunkcyjne lub odpylacze. Ponadto zbywamy części do maszyn stolarskich, w tym przykładowo: frezy i nożyki wymienne. Wszystkie te artykuły również można kupić jako nieużywane albo eksploatowane.

  Data dodania: 24 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń rosyjski »

  Firma Futura Centrum Językowe to biuro tłumaczeń z języka norweskiego, które proponuje obszerny wybór tematów, jakie tłumaczy. Dodatkowo firma oferuje tłumaczenia na czeski oraz profesjonalne tłumaczenia polsko hiszpańskie dla firm oraz klientów prywatnych. W ofercie dostępne są także tłumaczenia techniczne na niemiecki konsultowane przez inżynierów i specjalistów z danych dziedzin. Mocnym punktem oferty są również tłumaczenia z angielskiego oraz na angielski zlecane najlepszym tłumaczom. Wykonujemy też translacje prawnicze oraz ekonomiczne we wszystkich wymienionych kombinacjach językowych.

  Data dodania: 16 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Laserowe wycinanie blachy »

  Prezentowane tutaj przedsiębiorstwo ASAP S.A. zachęca do rozpoczęcia współpracy przedsiębiorstwa wykorzystujące części z metalu. ASAP S.A. trudni się szeroko pojętą obróbką metalu, w tym profesjonalnym wycinaniem blachy. Dzięki wycinaniu metali laserem uzyskuje się dużo większą precyzję obróbki niż pozostałymi technikami. Jest to także technika szybsza oraz dająca lepsze efekty. Co więcej w ofercie przedsiębiorstwa dostępne jest gięcie metalu oraz rur z blach konstrukcyjnych. Dzięki wdrażaniu nowoczesnych technologii oferta firmy stale się poszerza, żeby sprostać wymaganiom odbiorców.

  Data dodania: 02 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Śląsk »

  Biurowiec spółki IMS to świetne miejsce pod wynajem biur w Gliwicach z kompleksową obsługą najemcy, który dostaje również swoją linię stacjonarną i dostęp do szybkiego Internetu. Przedsiębiorstwo poleca również opcje biura wirtualnego w centrum Gliwic, tzn. opcję wynajęcia powierzchni biurowych na godziny. Do dyspozycji osób wynajmujących udostępniono też wygodne sale konferencyjne wyposażone w projektory oraz najwyższej jakości sprzęt umożliwiający płynne poprowadzenie spotkań lub konferencji. Sale dostępne są o każdej porze, również w weekendy.

  Data dodania: 29 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Soczewki kontaktowe Neo »

  Jeżeli zakładasz szkła kontaktowe, a chciałbyś, np. wypróbować kolorowe szkła kontaktowe, to wstąp do naszego salonu OPTYK ROZMUS, w którym są one dostępne w niemal sześćdziesięciu przeróżnych barwach. Oczywiście kolorowe szkła to jedynie część naszej oferty, ponieważ w salonie nabyć można również normalne soczewki korygujące wzrok - na przykład soczewki toryczne (czyli korygujące astygmatyzm), wysokiej klasy soczewki miesięczne – przede wszystkim oddychające soczewki Air Optix czy też 1 - dniowe szkła kontaktowe Acuvue Most. Soczewki można również kupić na naszej stronie www.optykrozmus.pl. Zaopiekujemy się Twoim wzrokiem.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badanie legionella »

  Czy wiesz, jakiego typu niebezpieczeństwo może czekać na Ciebie w wodach, które używasz na co dzień? Jednym z reguły wykrywalnych w płynie mikroorganizmów jest legionella pneumophilia. Mikrob taki spowodować może rozwój schorzenia płuc. Możesz jednakże temu przeciwdziałać. Wyjściem może być urządzenie produkujące dwutlenek węgla. Sprzęt taki dystrybuuje m.in. „HYDROCHEMIA”. Z trudem można znaleźć doskonalszy sprzęt do zwalczania legionelli w rurach. Przed początkiem tego typu akcji trzeba jednakże poprowadzić badania legionelli. Pomogą one w wykryciu niebezpieczeństwa.

  Data dodania: 12 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja studni »

  Jakim sposobem zapewnić sobie dostęp do czystej wody? Szczególnie powinniśmy zatroszczyć się o okresowe wyczyszczanie studni głębinowych. Bardzo często tez niezbędne jest badanie wody. Jeżeli udowodnią one występowanie zagrażających zdrowiu bakterii, pożądane stanie się uzdatnianie wód ze studni. Działaniami tego typu zajmuje się między innymi przedsiębiorstwo Wodawdomu. Oferują oni też filtratory do wody w okolicach Bielska. To urządzenia one bardzo efektywna w walce z bakteriami, które brudzą wodę oraz które zazwyczaj są bardzo niebezpieczne dla zdrowia człowieka.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi eksperci od dezynfekcji wody pitnej »

  Lata doświadczeń sprawiły, że aktualnie możemy zaoferować klientom pełną obsługę w obszarze oczyszczania wody. Mieści się w niej sprawdzenie wody i tanie dezynfekowanie studni szybowej bądź wierconej. Poza tym opracowujemy projekt i zakładamy instalację do uzdatniania wody. Przy wykonywanych ekspertyzach współpracujemy z laboratoriami, które są dopuszczone przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Spółce Zyskowski CZYSTASTUDNIA.PL można więc zlecić uzdatnianie wody w domu lub innego ujęcia wody. Na stronie firmy jest do sprawdzenia nasz cennik (diagnozowanie wody w jakiej cenie) i przeczytać, w jaki sposób skutecznie zaoszczędzi się wodę, jakie mamy filtry do wody pitnej, by nadawała się do spożywania.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: